Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

Alt Yapı Hizmetleri

Web Atölyesi olarak Ankara bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Web Hosting, web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlamanızı sağlayan çevrimiçi bir hizmettir. Bir Web Hosting hizmetine kaydolduğunuzda, temel olarak, web sitenizin düzgün çalışması için gerekli tüm dosyaları ve verileri depolayabileceğiniz fiziksel bir sunucuda bir miktar alan kiralarsınız.
 

Web Hosting Nasıl Çalışır?

Web sitenizi barındıran sunucu, Web Sitesini her zaman ziyaretçiler için kullanılabilir hale getirmek için sürekli çalışan fiziksel bir bilgisayardır. Web Hosting için sunucu satın almak, web sitenizin tüm verilerini sağlayıcınızın bu sunucularında saklamanıza olanak tanır.

Bir kullanıcı tarayıcısının adres çubuğuna alan adınızı girdiğinde, Web Hosting sunucusu web sitenizi yüklemek için gerekli tüm dosyaları aktaracaktır.

Bir Web Sitesini kendiniz barındırabilirsiniz, ancak kapsamlı teknik beceriler gerektirir. Kendi kendine barındırma, ekipman, altyapı, donanım ve yazılım dahil olmak üzere bir web sunucusunu sıfırdan kurmayı ve yapılandırmayı gerektirir. Ayrıca devam eden tüm bakım işlemlerini de halletmeniz gerekecektir.

Bir Web Hosting hizmeti sağlayıcısı, web sitenizin en iyi şekilde ve daha iyi güvenlik protokolleriyle çalışmasını sağlar. Ayrıca, yazılım kurulumundan teknik desteğe kadar bir Web Sitesi host etmenin birçok karmaşık yönünü basitleştirir.

Web Hosting Türleri Neler?

Web Hosting nedir açıkladık ancak birçok Web Hosting seçeneği olduğundan web siteniz için hangisinin en iyi olduğunu belirlemek zor olabilir.

Çoğu Web host, şirket Web Sitesi sahiplerinden kişisel blog oluşturucularına kadar farklı müşteri türleri için farklı barındırma paketleri sunar.

İdeal olarak, basit barındırma çözümüyle başlamalısınız. Siteniz daha fazla trafik aldığında, daha gelişmiş bir plana yükseltebilirsiniz.

Mevcut en popüler barındırma türlerinden bazılarına bir göz atalım.

Ankara web tasarım Ankara web sayfası Ankara web sitesi Ankara seo Ankara web design Ankara eticaret Ankara internet sitesi Ankara yazılım uzmanı Ankara web tasarımcı Ankara crm eticaret e-ticaret e-ticaret sitesi kurumsal site web sitesi
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul