Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Web AtölyesiSektörler

Doktor ve Hekim Web Tasarım

Ankara Doktorlar için Web sitesi tasarım neden gerekli, ne kadar bütçe ayrılmalı, Web sitesinde nelere dikkat edilmeli?


Ankara

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar bulundukları ortamdan internet vasıtasıyla sağlık konusuyla ilgili merak ettikleri bilgilere ulaşabilmekte sağlık uzmanlarının yorum ve önerilerini takip edebilmektedir.

Ankara Doktor olarak faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz, Ankara Doktorları, Ankara Hastaneleri, Ankara Özel klinikleri belirledikleri anahtar kelimelerde google da bulunmakta ve hedef kitlelerine ulaşabilmektedir.

Online randevu sistemleri ile doktor ve hastalar zahmetsizce görüşebilir, özel klinik ve hastaneler, resim galerileri, video galerileri veya 360 çekimler ile hastaların hangi ortamda hizmet alacaklarını gösterebilirler.

Özellikle sağlık hizmeti verirken hastayı bilinçlendirmek adına hazırlanmış detaylı blog yazıları, sektörel haberler, duyurular, sağlık hizmeti veren doktor, hemşire, hasta bakıcı hatta temizlik görevlilerine varıncaya kadar hizmet alanı bilgilendirmek hem sizi daha kurumsal gösterecek hemde güvenle hizmet alacağını hastaya hissettirecektir.

Ankara Web Tasarım ve Yazılım Atölyesi olarak hazırlamış olduğumuz benzersiz, Türkçe ve basit kullanıma sahip web kontrol ile tüm bu içerikleri güncellemek facebook veya twitter'da paylaşım yapmak kadar kolay.

En Uygun Doktor Web sitesi tasarımı için bize Ulaşın
Ankara Web Atölyesi - 0850 532 7008

Akyurt Altındağ Ayaş Bala Beypazarı Çamlıdere Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Evren Gölbaşı Güdül Haymana Kahramankazan Kalecik Keçiören Kızılcahamam Mamak Nallıhan Polatlı Pursaklar Sincan Şereflikoçhisar Yenimahalle

+90 (532) 200 9852

WhatsApp Destek Hattı